صادقانه بگم همیشه در مواجهه با یک دختر، یا زندگی با یک زن ( مادر عزیزتر از جان ) دچار مشکل و دردسر بوده ام. کم پیش میاد که منطق پشت حرفهاشون رو درک کنم یا متوجه بشم که منظور واقعی شون از بیان یه جمله چیه. مثال :

دختر : این لباسه چقدر قشنگه، نه؟؟ ( منظور واقعی : این لباسه رو چند شب پیش تو شو لباس کریستین دیور دیدم. چقدر هم به دختره ی نکبت میومد. یه بار هم تو تن Katy perry و Rihanna دیدمش.زود برام بخرش)

من : آره، رنگاش چه هارمونی ای داره.

دختر : آخ........End of relation ship

من : تعجبتعجبسوال

ولی با تمام اینا هیچوقت احساس بدی نسبت زنیت نداشته ام و ندارم.عین اینکه تیغهای گل سرخ رو هیچوقت نباید جدا کرد چون اون هم یه قسمت از هارمونی و زیبایی گل سرخ هست. امیدوارم همه زنها پی ببرند که چه گوهر با ارزش و قیمتی تو وجودشون هست و بتونن به بهترین نحو ازش استفاده کنن.

پ.ن 1 : روز جهانی زنان 8 مارس هست که در واقع روز جهانی دفاع از حقوق سیاسی، اجتماعی زنان بوده و کم کم با فرهنگ کشورها قاطی شده و اون رنگ و بوی سیاسی اش رو از دست داده و بیشتر مناسبتی شده برای ابراز عشق، قدردانی یا دستاوردهای اجتماعی و اقتصادی زنان شده.

پ.ن 2 : در ایران قدیم جشنی با نام مزدگیران یا مردگیران در بین مردم رواج داشته.از ویژگی های این جشن که زمان برگزاری آن ۵ روز نخست ماه اسفند بوده، استراحت کامل زنان از کار و تلاش و کوشش و فرمانبرداری کامل مردان از زنان بوده.در این چند روز به پاس تلاش یک ساله زنان، مردان وظایف شان را بر دوش گرفته و با این کار، فعالیت های یک زن را تجربه می کردند و در عین حال در این روز هدیه دادن به زن خانه از آداب و رسوم اصلی این جشن به شمار می رفته.این جشن به نام «سپنته آرمئی تی» یا «فروزه» از خودگذشتگی و فروتنی و مهر بی پایان، شناخته شده.