امروز میخوام همه تون رو به یه چالش فکری دعوت کنم.وضعیتی مثل چیزی که براتون توضیح رو میدم برای خودتون مجسم کنید و بعد سعی کنید براش جواب پیدا کنید.

شما بزرگ شده اید و خانواده تشکیل داده اید و از همسر خود کمال رضایت رو دارید.آقا یا خانمی با شخصیت با فهم و شعور و تا حد متناسب زیبا و ......(معیارهایی که هرکدوم از ما برای ازدواج داریم تا ٧٠-۶٠ درصد در این فرد محقق شده).شما همسرتون رو دوست دارید و او هم متقابلا شما رو دوست داره.

حالا فرض کنید که روزی متوجه بشید که همسرتون تو دوران جوونی اش شیطنتهایی کرده و با مثلا دو یا سه تا پسر یا دختر خوابیده. ( نه از روی نیاز و فقر یا رفتارهایی که بلحاظ روانشناسی آسیب دیده شمرده میشن بلکه فقط و فقط برای فرو نشاندن میل جنسی اش).اونوقت عکس العمل شما چه خواهد بود؟؟

به زندگی ادامه میدید یا همه چیز رو بهم میزنید؟به یاد داشته باشید که قبل از این اتفاق شما همسرتون رو بخاطر خصوصیات مثبتی که داشته دوست داشتید و از خصوصیات منفی اش هم بخاطر این براتری که خصوصیات مثبتش داشته صرفنظر کردید.

همچنین فرض کنید که خودتون هم تو دوره جوونی خیلی تحت فشار بودید اما علیرغم راههایی که وجود داشت و به هر بدبختی که بود همخوابی انجام ندادید.

عکس العمل شما چیه؟؟