از برون به درون یا بقول خودم DIVE INSIDE

تا حالا واژه Sabatical leave به گوشتون خورده؟؟این اسم یک دوره استراحت دانشگاهی هست که در ضمن دوره تحصیلی به استادا داده میشه که ازش میتونن برای مطالعه استراحت یا مسافرت استفاده کنند.عین اینکه آدم یه مدت از زندگی که داره مرخصی بگیره و بره پی کودک درونش.(بقول سهراب :پرده را برداریم، بگذاریم که احساس هوایی بخورد،بگذاریم بلوغ، زیر هر بوته که می خواهد بیتوته کند).القصه،این یکی از عادتهایی هست که من دارم.هراز چند گاهی ازین کارا میکنم اما اونجوری نیست که برم جایی.چون کسی همراه نیست.بنابراین میرم توی خودم و اون عبارت DIVE INSIDE هم بخاطر همینه(توجه به درون).به خودم،کارایی که میکنم،اخلاقهایی که باید داشته باشم و ندارم،صفات بدی که دارم،حرفهایی که توی خوشحالی یا ناراحتی زدم و بی توجه از کنارش رد شدم،همه و همه رو سعی میکنم از نو نگاه کنم.بعضی هاش از دستم در میره و بعضی هاش رو خوبتر میبینم و درستشون میکنم.بعضی ها هم نیاز به زمان داره برای درست شدن.ازین کار خوشم میاد.سبکم میکنه.عین وقتی خوب ورزش میکنی و بدنت چابک و سرپا هست.بعلاوه اعتقادم بر اینه که بعد از بازیابی درون میتونم به جهان خارج با دیده بازتر و بصیرت عمیقتری نگاه کنم.

پ.ن 1 : دلم یه انگشتر یاقوت سرخ فام شفاف میخواد.کسی رکاب خوشکل و تک سراغ داره؟

پ.ن ٢ : این لینک رو برین حالش رو ببرین.برای تست تمرکز هست.http://www.persian-star.org/up/focus_game.htm

بالاتر از ١٨ ثانیه :تمرکز عالی

بالاترین رکورد ثبت شده : ٢ دقیقه.خلبانهای F14 آمریکا

روش بازی : مربع قرمز رو با موس بگیرید و اجازه ندید به دیواره ها و مربع مستطیلهای آبی بخوره

پ.ن ٣ : دوستهام رو خیلی دوست دارم.عین دارایی شخصی ام.از بودن باهاشون و حرف زدن باهاشون لذت می برم.خوب روحم رو صیقل میدن و من خودمو بهتر میبینم.
امیدوارم همیشه محکم و پایدار باشند و زیباترین عشق عالم رو توی قلبشون تجربه کنن.

/ 32 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
HÄMKËLÄ30

نماز روزه قبول علی جون . منو پای سفره افطار فراموش نکنیا .

مهیار

سلام با گرامیداشت چهلم عزیز سفر کرده ای به روزم منتظرتم[گل]

کلاغ سپیدپور

تو حالت خوبه؟چرا آپ نمیکنی؟؟؟

روزهای ابری

اپم خوشحال میشم یه سر بیای . . . در دعای سحرت ، در مناجات خدایی شدنت من جامانده بسی محتاجم ، از یاد مبرم [گل][گل]

البرز

سلام در پاسخ به ندای "هل من همراه شما"من جمعه با دوست جوون وچند تا از دوستای دیگه مون قراره بریم توچال،ایستگاه 7 البته با تله کابین دوست داشتی بیای در خدمتیم! در مورد انگشتر هم باید بگم من یکیشو دارم البته عتیقه است شاید 80ساله که به نوعی ارثیه فامیلی حساب میشه!

رویا ادیب

سلام . امیدوارم اوضاع بر وفق مراد باشه . به چاردیواری ما یه سر بزنید و با نظرتون توی پست "عشق" خوشحالم کنید. با تشکر فراوان رویا ادیب

دختری از یک شهر دور

سلام کجایییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چرا آپ نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حوصله ام سر رفتا!!!!!!!!!

مهدیس

چرا اپ نمی کنی شما؟؟؟؟؟؟؟؟