گور بابای تابو و خط قرمز

امروز میخوام همه تون رو به یه چالش فکری دعوت کنم.وضعیتی مثل چیزی که براتون توضیح رو میدم برای خودتون مجسم کنید و بعد سعی کنید براش جواب پیدا کنید.

شما بزرگ شده اید و خانواده تشکیل داده اید و از همسر خود کمال رضایت رو دارید.آقا یا خانمی با شخصیت با فهم و شعور و تا حد متناسب زیبا و ......(معیارهایی که هرکدوم از ما برای ازدواج داریم تا ٧٠-۶٠ درصد در این فرد محقق شده).شما همسرتون رو دوست دارید و او هم متقابلا شما رو دوست داره.

حالا فرض کنید که روزی متوجه بشید که همسرتون تو دوران جوونی اش شیطنتهایی کرده و با مثلا دو یا سه تا پسر یا دختر خوابیده. ( نه از روی نیاز و فقر یا رفتارهایی که بلحاظ روانشناسی آسیب دیده شمرده میشن بلکه فقط و فقط برای فرو نشاندن میل جنسی اش).اونوقت عکس العمل شما چه خواهد بود؟؟

به زندگی ادامه میدید یا همه چیز رو بهم میزنید؟به یاد داشته باشید که قبل از این اتفاق شما همسرتون رو بخاطر خصوصیات مثبتی که داشته دوست داشتید و از خصوصیات منفی اش هم بخاطر این براتری که خصوصیات مثبتش داشته صرفنظر کردید.

همچنین فرض کنید که خودتون هم تو دوره جوونی خیلی تحت فشار بودید اما علیرغم راههایی که وجود داشت و به هر بدبختی که بود همخوابی انجام ندادید.

عکس العمل شما چیه؟؟

/ 24 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روزهای ابری

سلام خوبین شما؟ قضیه واقعا حساس شده.هیچکی هیچی نگه.اقا خانوم هیچکی هیچی نگهههههههههههههههه.. تصمیم گیری خیلی سخته اما منطق میگه نباید با گذشتش کار داشته باشی و اینجاست که در کشور ما اولین بحثی که پیش میاد اینکه طرف دختره یا پسره.اگه پسره به راحتی باید از کنار مسئله بگذری و بشینی زندگی کنی اما اگه از بدشانسی دختر باشه باید بمیره.البته اینو جامعه ایران ما میگه البته بازم نمیخوام توهین بشه . . .

کهکشان

اگه همسری که این کارو انجام داده مرد باشه توقع داره که زنش ببخشش ولی اگه این کارو یه زن کرده باشه مرد با نهایت تنفر از زنش جدا میشه. ولی اگه من باشم نمی تونم تحمل کنم و ازش جدا میشم.

الهام

سلام.من مهمون جدید وبلاگتونم...سوالتون اونقدر ها عجیب نیست..........طرز تفکر ماهست که نمیتونه همچین چیزی رو قبول کنه!!!!بایدبا چیزای منطقی منطقی کنار اومدتا این فرهنگ جا بیفته!

مریم

به نظر من که اشکالی نداره مهم اینه که وقتی با منه خیانت نکنه و به من احترام بگذاره. [لبخند]

آزاده

به نظر من اين يه نوع خيانته... فرقي نميكنه قبل از ازدواج باشه يا بعداز ازدواج.

سپیده

به نظر من گذشته در گذشته و ازش می گذرم به هر حال مهم زمان حال هست حتما اون زمان اون عقلش نمی رسیده که باید این کارها را بکنه

مریم

گذشته ای اون به من ربطی نداره مهم حالشه

elena

ajibe va ghhamnak... tarkesh nemikardam,amma bad az oun zendegi ehtemalan vase khoda khheyli sakht mishe......

elena

manzoram vase khodammm boood