آنچه عالی است بخواهیم

1- به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد... به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد... و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد...
2 - هوس بازان کسی راکه زیبا می بینند دوست دارند... اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند...
3- وقتی در زندگی به یک در بزرگ رسیدی نترس و نا امید نشو... چون اگه قرار بود در باز نشود جای آن دیوار می گذاشتند...
4- آنچه که هستی، هدیه خداوند است و آنچه که خواهی شد، هدیه تو به خداوند... پس بی نظیر باش. ..
5- شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه آزار دیگران در آن نباشد...
6- بدبختی تنها در باغچه ای که خودت کاشته ای می روید...
7- وقتی زندگی برایت خیلی سخت شد به یاد بیاور که دریای آرام، ناخدای قهرمان نمی سازد.
8- هر اندیشه ی شایسته ای، به چهره انسان زیبائی می بخشد...
9- قابل اعتماد بودن ارزشمند تر از دوست داشتنی بودن است. ..
10- نگو: شب شده است. .. : بگو صبح در راه است

پ.ن : هیچوقت تو زندگیم نخواستم به عقب برگردم.چون سخت بوده یا ناخوشایند بوده یا حتی موفقیت آمیز بوده،هرچی...بجز یک مورد و اونهم دوران دانشجویی ام بود که دوست دارم باز تکرار بشه و این بار با صلابت ازش عبور کنم.همیشه افسوس این رو میخورم که این ٨ سال زندگیم که درس و کار با هم توام بود رو خوب نگذروندم.میتونست خیلی بهتر از این باشه اما نشد.تنبلی کردم.خیلی خیلی تنبلی کردم.

پ.ن ٢ : جدایی نادر از سیمین رو حتما ببینید.بسیار بسیار بسیار زیبا و ماهرانه ساخته شده.از کارهای اصغر فرهادی به این خاطر خوشم میاد که همیشه سوژه هایی رو انتخاب میکنه که در طی دیدن فیلم ریق مغز تماشاگر رو در میاره.به تصویر کشیدن موقعیتهای سخت اما واقعی و غیرقابل اهمال که هر آدمی ممکنه تو زندگیش باهاشون روبرو بشه.بازی بازیگران فیلم و فیلمبرداری اش هم خیلی نظرم رو جلب کرد و الحق که هرچی تو جشنواره به فیلم دادند حق اش بوده.

/ 4 نظر / 8 بازدید
علی

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر .... عاشق باشید و بمانید

ناهید

2-الان که تا زیبا نباشی کسی عاشقت نمیشه 3-من وقتی به در بسته میخورم راهمو عوض میکنم 9-ولی برای خیلیا اهمیتی نداره من وقتی به چیزی که میخوام نمیرسم ,به چیزی که دارم راضی میشم کلا اهل تلاش بیخودی برا به دست اوردن ناممکن ها ,نیستم .حالا نمیدونم خوبه یا بد[سوال] -------همین الان برات یه فال حافظ گرفتم این اومد: به غیر از ان که بشد دین و دانش از دستم/بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم/اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد /به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم....(با حال و هوات جور در میاد؟؟؟)

مهسا

سلام.یادش به خیر.آن روزها را می گویم.تیر ماه.گاهی به وبلاگ حقیرانه من هم سری میزدید و من نیز....هنوز بعضی از مطالبتان یادم هست...یادش به خیر.به رسم ایرانیان اومدم عید دیدنی به وبلاگتان....سال نو مبارک..پارسال دوست امسال آشنا... روزگارت شاد باد....[گل]

elena

افتاد آنسان که برگ - آن اتفاق زرد- می افتد افتاد آنسان که مرگ - آن اتفاق سرد- می افتد اما او سبز بود و گرم که افتاد