ایران

امروز میخوام دوتا حرف بزنم

١-ایران

٢-دین

خب.اول از همه باید سلامم به همه دوستان گلم.همه تون رو دوست دارم.عاشق همتونم.و با تمام قلبم میخوام ماچتون کنم.قلبماچ

حالا میخوام حرفهام رو بزنم.همه از اوضاع و احوال خبر دارین.خودتون میبینید که چه جوری جوونها دارن فدا میشن.چه جوری مردم رو کتک میزنن.برای رسیدن به پول و قدرت دست به هر کاری میزنن.از هر سیاست کثیفی استفاده میکنن.هیچی هم براشون مهم نیست.نه آدمها مهمند.نه حرفهای مردم مهمه.خیر سرمون دموکراسی داریم.آزادی بیان!!!!!چه مفهوم خنده داری.یا مثلا مردم سالاری دینی.کو؟؟؟؟؟کجاست؟؟؟؟؟

ایران عزیزم,خاکم شده جولانگاه یه عده کفتار بزدل که آویزون مقدسات ملت شدن.از همه شما دوستان گلم خواهش میکنم به این لینک برین و فایل پاورپوینت رو دانلود کنین و ببینین.البته شاید تعداد دانلودش محدود باشه.اگه نشد بهم بگین که یه جای دیگه upload کنم.

http://rapidshare.com/files/334977702/IranMyLove_2.pps.html

http://www.MegaShare.com/1741094

و اما حرف بعدی ام در مورد دین.نمیخوام در مورد اسلام بد بگم.اسلام انصافا دین کاملی هست.از اونجا که اگه مطالب زیاد باشه حوصله همه سر میره میذارم تو یه وقت دیگه.بزودی.

دوستتون دارم

/ 7 نظر / 7 بازدید
بام ایران سیتی

سلام ممنون از حضورت . البت اگر اینها دین را بعنوان ابزار استفاده نکنن دین خوبی است. به امید افق های روشن...

فریاد

واقعا جالب و حقیقی بود تمثیلی از واقعیت... ممنون علی آقا...[لبخند]

حسین محمودزاده

سلام یک عده هستند که در طول تاریخ از دین فقط به عنوان ابزار استفاده می کنند . امیدوارم به زودی نابود بشوند

آسمان

اما دین دین این روزها ناندانی بزرگی است برای آنها که بلدند نان به نرخ روز بخورند و گرنه آن که خداست و خدایی می کند گفته است لا اکره فی الدین. حالا دین اجباری چه جوری از آب در می آید خدا از همه آگاه تر است. درک تفاوت خدایی و ناخدایی خیلی سخت نیست. میزانش کاملا به میزان پرهیز از آز و طمع گره خورده است. باید معیارهای اخلاق را بشناسیم و بدانیم که آنچه شیطان را از درگاه الهی راند چیزی نبود جز کبر و خودبرتر بینی که حتی ذره ای از آن به درگاه ایزد پذیرفته نیست. استادی به دوستی که از بی ایمانی فردی گله داشت و قضاوت کرد گفت: تو چه می دانی شاید این فرد 20 سال دیگر نمازی بخواند که از عبادت هفتاد ساله یک عابد پذیرفته تر باشد به درگاه خداوند که او سمیع و عالم و بسیار مهربان و بخشنده است. بی رحم بودن حتما حتما حتما ربطی به خداوند ندارد که خداوند جز رحمت و عشق به همه موجودات نیست. بر درگاه خانه ابوالحسن خرقانی نوشته اند: هر کس به درگاه این خانه آمد نانش دهید و از دینش مپرسید که هر کس به درگاه خداوند به جانی ارزد به خانه ابوالحسن به نانی ارزد. این است رسم عارفان و سالکان خداشناس و اما امروز.... بماند که

فلفل دلمه ای

اشتباه شما این هست که می گید اسلام دین کاملیه!! این جمله خیلی کلی هست.کدام اسلام را می گویید؟ اصلا درک ما از یک دین ممکن است ربط چندانی با خود آن دین نداشته باشد! این همه خوانش های متفاوت از دین...در برداشت های سنتی از اسلام این همه نقض حقوق بشر و ....در ضمن در خود نص صریح اسلام مطالبی هست که امروزه اشکالات اخلاقی، انسانی و فرهنگی آن بر کسی پوشیده نیست مگر آنکه بخواهیم چشممان را ببندیم و عقل را تعطیل کنیم و با چیزی مثل عشق جلو برویم که آن بحثی دیگر است....

سارا

ممنونم از اینکه نطر دادید